Zavlažovací systém Pipeline

Voda jako elektřina ze sítě.

Potřebujete vodu na různých místech okolo domu a zahrady a máte už dost stálého navíjení a odvíjení dlouhých zahradních hadic? Poté je pro vás ideálním řešením rozvodný systém GARDENA, nainstalovaný trvale pod zemí. Stačí hadici jednoduše připojit k jedné z podzemních vodních zásuvek GARDENA na zahradě a máte vodu kdykoliv a kdekoliv ji potřebujete: pro ruční zavlažování květinových záhonů pomocí postřikovače, pro přívod vody do GARDENA Micro-Drip-Systemu, pro sprchování nebo čištění pomocí clean-systému nebo pro libovolné potřeby vyžadující vodu v určitém místě zahrady. Mimochodem: když je v potrubním systému nainstalován automatický odvodňovací ventil, je podzemní instalace chráněna proti mrazu.

 

 

Připojovací bod

Připojovací bod je podzemní přípojkou k instalovanému potrubnímu systému. K vodovodnímu kohoutku je připojen prostřednictvím běžné hadice (průměr 19 mm).

 

Vodní zásuvka

Vodní zásuvky lze na zahradě nainstalovat kamkoliv a využívat je k přívodu vody. Hadicovou rychlospojku lze jednoduše nacvaknout na vodní zásuvku a používat tak vodu pro zavlažování nebo čištění. Integrovaný stopventil brání v průtoku vody ihned po odpojení hadice.

 

Box se spirálovou hadicí

Box se spirálovou hadicí se dodává s 10 metry spirálové hadice a s postřikovačm. Není nutné připojovat žádnou další hadici. Spirálovou hadici lze snadno vytáhnout a po použití opět skrýt do boxu. Pro úhledné a pohodlné použití.

 

Vodní zástrčka

S vodní zástrčkou GARDENA můžete nainstalovat nadzemní vodní uzávěr, takže lze vodu odebírat pohodlně bez nutnosti ohýbání – jako u vodovodního kohoutku. Automatický stopventil brání v průtoku vody, když není k vodní zástrčce připojena žádná hadice. Pro snadné a flexibilní použití je vodní zástrčka zahnutá a otočná. Vodní zástrčku lze pomocí kolíku instalovat také do země.

Navštivte také

Reference

Závlaha Křinec
systém Gardena
Závlaha Semčice
Gardena
Závlaha Sadská
Gardena

Realizace z komponentů

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen